Zbiorniki wody deszczowej

Ekologiczne wykorzystanie wody nie tylko w ogrodzie ma coraz więcej zwolenników. Gromadzenie, filtrowanie i ponowne wykorzystanie wody deszczowej to wygodnie i dodatkowo niezwykle ekonomiczne rozwiązanie. Firma 3p technik proponuje używanie w tym celu dekoracyjnych zbiorników na wodę deszczową, które nie tylko pełnią funkcje użytkowe, ale dzięki estetycznej formie mogą być instalowane w wyeksponowanych miejscach w ogrodzie.

Wszystkie modele zbudowane są z wysokiej jakości polietylenu, odpornego na działanie czynników atmosferycznych. Montowane są do rur spustowych przy pomocy specjalnych zbieraczy wody deszczowej (z filtrem). Większość modeli wyposażona jest w krany oraz otwory do opróżnienia zbiorników np. na czas zimy. Niektóre z modeli można łączyć ze sobą, by działały w formie zestawów.
Producent zapewnia także dwuletnią gwarancję.

Woda ze zbiorników może być wykorzystywana przy ręcznym podlewaniu wybranych miejsc w ogrodach, w szczególności tam, gdzie nie ma systemu nawadniającego, ale także może być używana do podlewania kwiatów doniczkowych we wnętrzach, warzywników i zielarni.

Ceny detaliczne w zależności od modelu: od 747 zł – 1430 zł brutto
Dostępne w sklepie internetowym: zbiornikinadeszczowke.com

noblesse_zbiorniki na deszczowke

Zbiorniki z linii Noblesse. Pojemność 275 l. Produkowane w 3 kolorach: granitowym, piaskowym i czarnym granicie. Ma możliwość posadzenia roślin na zewnętrznej pokrywie. Cena ok. 1050 zł brutto.

arcado_zbiornik na deszczowke

Zbiornik z linii Arcado. Występuje w 3 wersjach pojemności: 230 l, 360 l, 460 l oraz trzech wersjach kolorystycznych: granit, piaskowy, czarny granit. Ceny: ok 747 – 1305 zł brutto.

evergreen_zbiornik na deszczowke

Zbiorniki z linii Evergreen imitujące pień drzewa. Produkowane w 2 wersjach pojemności: 300 l i 475 l oraz w dwóch wersjach kolorystycznych: orzech i bangkirai. Ceny: ok 1352 zł – 1430 zł brutto.

rainbow

Nowoczesna linia Rainbowl, o pojemności 230 l i szerokim spektrum kolorystycznym. Cena: ok 600 zł brutto.

montana_zbiornik na deszczowke

Seria Montana, zbiorniki o pojemności 225 l, trzy wersje kolorystyczne: granit, piaskowy i czarny granit, cena ok. 868 zł brutto.

finesse_zbiornik na deszczowke

Seria Finesse inspirowana drewnianymi gontami, pojemność 300 l. Wysoki i wąski – dzięki czemu można go zmieścić nawet w niedużych ogrodach. Dwie wersje kolorystyczne: orzech o bangkirai, cena ok. 2000 zł brutto.

barrique_zbiornik na deszczowke

Zbiornik Barrique w formie beczki, pojemność 250 l, cena ok. 1100 zł brutto

rustico

Seria Rustico, pojemność 275 l, pokrywa z zabezpieczeniem chroniącym przed dostępem dzieci. Cena: ok 750 zł brutto.

Źródło zdjęć: materiały promocyjne producenta, www.3ptechnik.de, www.zbiornikinadeszczowke.com

1 Comment

Leave a Reply